/files/cnt/207/vmObelonGroep34.jpg

Onze adviseurs

Aan Bureau Obelon zijn de volgende adviseurs verbonden:
/files/mdw/184/vmTiggelmanEstherBW091.jpeg
E.C.M Tiggelman (Esther) partner, senior organisatieadviseur e.tiggelman@obelon.nl Met de kennis van zorginkoop en -verkoop, innovatie ontwikkeling en -implementatie, organisatieverbetering, procesop...
/files/mdw/182/vmGoudswaardJohan35.png
J.L. Goudswaard (Johan) partner, senior organisatieadviseur j.goudswaard@obelon.nl Het vak van organisatieadviseur is volgens Johan een ambacht. Kernthema’s zijn het zoeken naar verbindingen tussen...
/files/mdw/193/ErikSchep.jpg
E. Schep adviseur, onderzoeker e.schep@obelon.nl Erik Schep heeft grote gedrevenheid in het verbeteren van organisaties. Hij studeerde publiek management aan de Erasmus universiteit, een studie die h...
/files/mdw/195/Remco31.jpg
C. Lommers, partner, senior organisatieadviseur r.lommers@obelon.nl In de afgelopen jaren heeft Remco als VVT directeur ervaring opgedaan in het ontwikkelen van de strategie van organisaties in de wi...
/files/mdw/180/vmStandaartAdBW2.jpg
C. A. Standaart (Ad) partner, senior organisatieadviseur a.standaart@obelon.nl Heeft een uitgesproken belangstelling voor de methodische kanten van het vak. Hij kenmerkt zich als een analytisch advis...
/files/mdw/196/thumbnailimage001.jpg
W. van Geest, adviseur, onderzoeker. w.vangeest@obelon.nl. Willeke studeerde beleid en management gezondheidszorg en was meer dan 12 jaar werkzaam bij het Maasstadziekenhuis als organisatieadviseu...
/files/mdw/197/AFA4E4585C1542F0B59DC9BCDEBDFCF31201a.jpeg
Sinds 1 september jl. verwelkomen wij Liza van Lent in ons team. Na haar opleiding tot communicatie- en informatiewetenschapper, heeft Liza steeds de verbinding gezocht met de gezondheidszorg. De afge...
/files/mdw/181/vmWinkelWilbert37.png
W.M.M. van den Winkel (Wilbert) Geassocieerd senior organisatieadviseur w.vandenwinkel@obelon.nl Er is meer gelegenheid tot echte vernieuwing in zorg en welzijn. Overheden, management en profession...
/files/mdw/191/vmBrouwersNoortjeBW172.jpg
N.F.J. Brouwers geassocieerd, senior organisatieadviseur n.brouwers@obelon.nl Noortje heeft brede ervaring met management en vernieuwing in de gezondheidszorg. Haar achtergrond als zorgprofessional e...